Porta24 Sp. z o.o. Chorzów ul. 3 Maja 117 

bezpłatny pomiar - 32 307 21 99 

 email: sprzedaz@porta24.com.pl

                        raty

Nasza Firma powstała w 2004 roku. Na początku działalności zajmowaliśmy się głównie sprzedażą oraz montażem stolarki okiennej.

Do naszej oferty przez kolejne lata wprowadziliśmy produkty takich wiodących firm na rynku jak: VEKA, GERDA, PORTA, DELTA... wierząc, że tylko produkty markowe wyprodukowane przez najlepszych producentów, przy zastosowaniu profesjonalnego montażu będą gwarancją zadowolenia w ich użytkowaniu. Odpowiednio dobrana kadra, nabyte doświadczenie oraz stałe szkolenia pracowników zarówno biurowych oraz montażystów, pozwala nam zapewnić Państwu kompleksową obsługę począwszy od bezpłatnego doradztwa, poprzez pomiar i wycenę, a skończywszy na transporcie i montażu wykonanym przez własne grupy monterskie.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zweryfikować rynek dostawców tak, aby współpracować tylko z tymi którzy dbają o jakość swoich wyrobów a nie stawiają na ilość oraz najniższą cenę. Stolarka zgodna z oczekiwaniami, dobrej jakości i dostarczona na czas to podstawa naszego sukcesu.

Design by: www.heavysounds.pl