Porta24 Sp. z o.o. Chorzów ul. 3 Maja 117 

bezpłatny pomiar - 32 307 21 99 

 email: sprzedaz@porta24.com.pl

                        raty

Zajmujemy się remontami oraz pracami wykończeniowymi mieszkań, domów, biur oraz wszelkich lokali użytkowych w stanie deweloperskim, a także z rynku wtórnego na terenie Katowic, Chorzowa, Rudy śląskiej, Zabrza i okolic. 
Kompleksowo remontujemy wnętrza, adaptujemy i modernizujemy pomieszczenia na podstawie projektów dostarczonych przez klienta.
Starając się maksymalnie odciążyć naszych klientów oferujemy wsparcie w doborze odpowiednich materiałów, w przypadku gdy z rożnych względów sami nie mogą zaangażować się w projekt. Dysponujemy szeroką kadrą pracowników o różnorodnych umiejętnościach oraz profesjonalnym sprzętem potrzebnym przy realizacji najbardziej zaawansowanych technicznie projektów.
Każde podejmowane przez nas zlecenie wykonywane jest pod nadzorem fachowca, specjalisty z ponad 20 letnim doświadczeniem.
Wierzymy, że po zakończeniu prac każdy z naszych klientów będzie w pełni usatysfakcjonowany oraz z czystym sumieniem poleci nas swoim znajomym.
 
Zachęcamy do kontaktu w celu umówienie się na obejrzenie zlecenia podczas, którego przeanalizujemy zakres prac oraz dokonamy darmowej, wstępnej wyceny.
 
 ceresit logo systemy dociepleń białystokmapei porta24kreistel porta24knauf porta24marka8608atlas porta24
 
PART 1515258973937PART 1515419135730
double
 

Design by: www.heavysounds.pl